اقتصادی و تجاری

جنرال الکتریک: سه ایستگاه انتقال برق در بغداد و کربلا شروع بکار می کنند

جنرال الکتریک: سه ایستگاه انتقال برق در بغداد و کربلا شروع بکار می کنند

محمد بنائودی، مدیر عملیات راه‌حل‌های شبکه‌ای در شرکت جنرال الکتریک در خلیج فارس و عراق از اتمام 3 ایستگاه انتقال در استان‌های بغداد و کربلا خبر داد.

به گزارش عراق یار به نقل از نینا، بنائودی گفت که این ایستگاه‌ها توسط یکی از مناطق زایونا و روزنامه‌نگاران در بغداد و دیگری هم در استان کربلای شمالی توزیع شده‌است. این نشان می‌دهد که کار در این ایستگاه‌ها با همکاری کارمندان وزارت برق و شرکت‌های بومی، حتی با توجه به بیماری همه‌گیر کرونا و اقدامات بهداشتی همراه با ممنوعیت رفت‌وآمد به سایر کشورها همچنان ادامه دارد، زیرا این تیم بالاترین استانداردهای ایمنی را برای حفظ سلامت مهندسان و کادرهای عملیاتی درنظر گرفته‌است.

وی افزود: این ایستگاه‌ها به توزیع برق از همتایان تولیدی خود به شهرها، تنگناها و افزایش پایداری شبکه کمک خواهند کرد که بر افزایش ساعت تأمین برق در مناطق تأثیر مثبت خواهد داشت.
وی توضیح داد که تیم شبکه‌ی جنرال الکتریک در عراق قبلاً سه پست فرعی معرفی کرده‌است که در سلمان پاک، البلدیات و الاماری هستند و کار برای ساخت ایستگاه‌های دیگری است که باید قبل از تابستان سال آینده راه‌اندازی شوند، آماده است تا توزیع انرژی در ماه‌های گرم در عراق صورت گیرد.

لینک کوتاه

دیدگاه خود را بیان کنید