روابط ایران و عراق

جهانبخش سنجابی شیرازی، دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق شد

جهانبخش سنجابی شیرازی، دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق شد

هیأت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق در اجرای بند 44 اساسنامه و بنا به پیشنهاد رییس این اتاق در آخرین جلسه خود به اتفاق آرا انتصاب دکتر جهانبخش سنجابی شیرازی را مصوب نمود.

به گزارش عراق یار ، بر این اساس دکتر یحیی آل اسحاق رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق  در حکمی این مصوبه را تنفیذ و دبیرکل اتاق را منصوب کرد.
در بخشی از این حکم خطاب به دکتر سنجابی شیرازی آمده است: با توجه به سوابق، تجربیات، دانش و شناخت کافی شما از روابط اقتصادی ایران و عراق انتظار دارد در تعامل مؤثر و سازنده با اتاق ایران، دستگاه‌های حاکمیتی، اجرایی و اتاق‌های بازرگانی استان‌ها و دیگر ارکان تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز زمینه ارتقاء و توسعه روابط و تراز تجاری بین دو کشور را فراهم نمایید.
قابل ذکر است جهانبخش سنجابی شیرازی دارنده مدرک دکتری حرفه ای و تخصصی(MD-CFP-RD) است و از جمله سوابق مدیریتی وی می توان به دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق از سال 1385 تا 1393، مدیرکل آینده پژوهی و قائم مقام معاون امور بین الملل مجمع تشخیص مصلحت نظام، معاون ارزیابی کیفیت و رییس پژوهشگاه سازمان ملی استاندارد ایران و رییس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد. همچنین تألیفات و پژوهش‌های متعددی از ایشان به ثبت رسیده است.

لینک کوتاه

دیدگاه خود را بیان کنید