روابط ایران و عراق

صادرات 25 هزارتن کاغذ به عراق در سال گذشته

صادرات 25 هزارتن کاغذ به عراق در سال گذشته

مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران از صادرات 25 هزارتن کاغذ به کشور عراق در سال گذشته خبر داد. 

به گزارش عراق یار به نقل از ایسنا، امید نیک نژاد در جمع خبرنگاران با اعلام خبر فوق گفت: صنایع چوب و کاغذ مازندران در سال های اخیر در دوران اوج خود بوده ولی طی سال های اخیر با مشکلاتی مواجه شده است که اکنون مهمترین هدف ما دادن شخصیت و هویت واقعی به چوب و کاغذ مازندران است چراکه این شرکت به مزیت اصلی خود تولید کاغذ چاپ تحریر دست یافته است.
مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با اشاره ظرفیت 160 هزار تن تولید کاغذ فلوتین در شرکت صنایع چوب و کاغذ، افزود: هیچ شرکتی در کشور شرایط چاپ کاغذ تحریر را ندارد و اگر مزیت اصلی این مجموعه راه بیفتد کل استان از این شرکت متنفع می شوند، به همین منظور درخواست های دید و بازدیدها زیاد شده که بیانگر این مهم است که این شرکت در حال دستیابی به جایگاه واقعی خود است.
نیک نژاد با اظهار به اینکه اتفاق بزرگی در چاپ کاغذ تحریر دانش آموزی در سطح کشور در حال رخ دادن است، گفت: تا به امروز 2800 تن کاغذ کتب درسی از سوی شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران به سراسر نقاط کشور ارسال شده است.
وی از کمبودها به ویژه مشکل قطعی برق خبر داد و تصریح کرد: این چالش روزانه حدود 5 میلیارد تومان به صنایع چوب و کاغذ مازندران ضرر مالی وارد می کند که تاکنون از این مشکل 170 میلیارد تومان آسیب وارد شده است، البته خوشبختانه تاکنون از هیچ بانکی تقاضای وام نکردیم.
مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با بیان اینکه 1300 اشتغال در صنایع چوب و کاغذ وجود دارد و 1300 خانوار از این معبر رزق و روزی می کنند، تاکید کرد: این مجموعه اکنون بر مدار و باور واقعی خود قرار گرفته است که رسانه ها در این راستا سهم بزرگی داشتند و تقاضا دارم اصحاب رسانه در راستای تقویت روحیه امید و خودباوری، اقدامات استراتژیک این مجموعه را به اطلاع مردم برسانند.
نیک نژاد افزود: 25 هزار تن صادرات کاغذ به کشور عراق در سال گذشته از جمله اتفاقات مهمی بود که تاکنون بی سابقه بوده است و از جمله کارهای بزرگ شرکت صنایع چوب و کاغذ در این راستا بوده است.

لینک کوتاه

دیدگاه خود را بیان کنید